Oferta Podłogi


Wykładziny dywanowe  |  PCV  |  Drewnopodobne  Panele  |  Deski podłogowe

Niepowtarzalna okazja!
Najwyższa jakość w dobrej cenie!

Rabaty na nasze usługi? Sprawdz ofertę!

Zadzwoń w celu ustalenia szczegółów!

PODŁOGI

Wykładziny Sprzedaż montaż i konserwacja Kielce

Firma Pelletex od wielu lat z sukcesami zajmuje się sprzedażą, montażem, czyszczeniem, odnawianiem i konserwacją wykładzin. W ofercie firmy znajdują się: wykładziny PCV obiektowe: heterogeniczne (jednowarstwowe) i homogeniczne (wielowarstwowe), sportowe, antyelektrostatyczne, przewodzące, dźwiękochłonne, akustyczne, schodowe, antypoślizgowe, drewnopodobne. Wykładziny dywanowe: hotelowe, domowe, obiektowe. Wykładziny naturalne: linoleum. Panele oraz różnego rodzaju deski podłogowe. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie sprzedaży i układania podłóg. Posiadamy bogaty asortyment i konkurencyjne ceny na wszystkie materiały i usługi do montażu wykładzin m.in.: grunty, wylewki, szpachle, kleje, sznury, silikony, listwy progowe, listwy przyścienne, listwy wyobleniowe, listwy MDF, listwy drewniane, listwy schodowe, obszywanie cokołów. Oferujemy montaż i układanie wykładzin dla biur, urzędów, przedszkoli, szkół, siłowni, klubów fitness, hal sportowych, sal wykładowych, pomieszczeń dźwiękochłonnych typu sale muzyczne, reżyserki radiowe, studia, gabinetów lekarskich, szpitali oraz pomieszczeń wymagających wykładzin przewodzących:  sale operacyjne, serwerownie, sale komputerowe.

Dzięki współpracy z największymi producentami wykładzin na świecie, jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom wykładziny zaprojektowane typowo dla danego obiektu. W naszym zespole pracują certyfikowani i wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Szeroko rozbudowany, cykliczny system szkoleń pozwala na zastosowanie nowoczesnych i innowacyjnych metod w procesie instalacji wykładzin. Wysokiej jakości usługi, kreatywne rozwiązania, które oferujemy z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań. Firma Pelletex działa zarówno na rynku krajowym jak i również poza jego granicami. Oferowane przez nas produkty  są bardzo dobrej jakości i pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu mają Państwo gwarancję ich trwałości. Materiały używane do montażu wykładzin posiadają niezbędne atesty. Producenci wykładzin często oferują produkty w promocjach sezonowych dla montażystów, co pozwala zaproponować Państwu wykonanie inwestycji na bardzo korzystnych warunkach cenowych. Dzięki temu nasi klienci korzystają z oferowanych przez nas rabatów. Na wykonane prace udzielamy pełnych gwarancji.

Wykładziny Sprzedaż, montaż i konserwacja - Kielce

MONTAŻ I KONSERWACJA

Przygotowanie podłoża i montaż wykładzin.

Przystępując do montażu wykładziny niezbędnym procesem jest właściwe przygotowanie podłoża.
W pierwszej kolejności należy przygotować posadzkę pod wylanie masy samopoziomującej. Wymagane jest zbadanie wilgotności podłoża i w uzasadnionych przypadkach użycie odpowiednich izolacji przeciwwilgociowych.
W przypadku pęknięć podłoża trzeba założyć klamry i wypełnić je żywicą z użyciem piasku kwarcowego (tzw. szycie), aby zapobiec klawiszowaniu oraz dalszemu pękaniu podłogi wraz z wylewką samopoziomującą. W przypadku dużych powierzchni konieczne jest użycie listew dylatacyjnych. Tak przygotowaną posadzkę należy zagruntować dobierając odpowiedni grunt przeznaczony do konkretnego rodzaju podłoża. Po wylaniu i wyschnięciu wylewki samopoziomującej należy ją przeszlifować ,aby uzyskać gładką powierzchnię. Podłoże musi być: równe, płaskie, czyste, (wolne od jakichkolwiek plam, farb), stabilne, suche (2% przy pomiarze metodą CCM), twarde, gładkie oraz nie może być narażone na działanie wilgoci. W ofercie posiadamy szybkoschnące masy samopoziomujące, których zastosowanie pozwala na wykonanie montażu wykładzin już po kilku godzinach od momentu wylania.

Wysokiej jakości surowce i innowacyjne metody obróbki powierzchni zapewniają długotrwałe użytkowanie i wygląd oraz łatwą konserwację. Podczas klejenia wykładziny należy pamiętać, aby pochodziła ona z tej samej partii produkcyjnej i montaż jej odbywał się zgodnie z kolejnością numerów rolek. Na życzenie klienta wykonujemy różnego rodzaju wzory i loga.
Konserwacja, czyszczenie i pielęgnacja wykładzin: Nowoczesne metody pozwalają przywrócić im pierwotny wygląd. Do czyszczenia wykładzin używamy specjalnych maszyn z odpowiednio dobranymi padami służącymi do starcia zabrudzonych powłok. Do tego zabiegu niezbędne jest użycie specjalnych środków chemicznych tzw. striperów, które koniecznie muszą zostać zneutralizowane wodą. Po wyschnięciu posadzki nakładamy kilka warstw polimeru lub akrylu, który następnie utwardzamy. Tak wykonana konserwacja zapobiega niszczeniu, ścieraniu się wykładziny i nadaje jej nowy, świeży wygląd.
Należy w szczególności pamiętać o odpowiednim dobraniu chemii do konkretnego rodzaju wykładzin.
Jeśli potrzebujesz instrukcji czyszczenia, konserwacji, instalacji, kart technicznych, Deklaracji Właściwości Użytkowych na oferowane przez nas produkty skorzystaj z zakładki KONTAKT.

PARTNERZY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

Jako dystrybutor wiodących producentów na rynku posadzkarskim służymy doradztwem technicznym poprzez dobór odpowiednich materiałów, projektowanie oraz dostaw poszczególnych materiałów.

Wykładziny Sprzedaż montaż i konserwacja Kielce

Galeria Realizacji

Galeria Realizacji

OBEJRZYJ ZDJĘCIA NASZYCH REALIZACJI

 

Realizacje:


 • Kieleckie Centrum Kultury,
 • Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach,
 • Kryta Pływalnia w Gliwicach,
 • Biblioteka Wojewódzka w Kielcach,
 • Politechnika Świętokrzyska,
 • Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Kochanowskiego,

 • Sieć placówek Banku Fortis,
 • Bank Śląski,
 • Bank Pekao S.A oddział w Staszowie,
 • Bank PKO BP S.A. oddział w Kielcach,
 • BGŻ w Kielcach,
 • Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach,

 • NZOZ Szpital Specjalistyczny w Jędrzejowie,
 • Hotel PATVER w Borkowie,
 • Kieleckie Centrum Biznesu – Hotel Kongresowy,
 • podwykonawca firm SKANSA S.A  i EIFFAGE Budownictwo MITEX.